Sektörden Haberler

Evimi Satmak İstiyorum Değeri Ne Kadar Korun Emlak
12 Haziran 2020 Cuma

   Evimi Satmak İstiyorum


    Evimi satmak istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Size bu konuda profesyonel hizmet vermeye hazırız. Evinizin makul bir süre içinde satılmasını istiyorsanız şimdi bize sadece 5 dk ayırın.Bu yönde
ilk yapılması gereken evimin değeri ne kadar, evim kaç para sorusuna doğru cevap bulabilmektir. Merak etmeyin, tapu işlemleri bitinceye kadar her aşamada sizin yanınızda olacağız.

  İletişim İçin Tıklayınız

    Ücretsiz satılabilir fiyat analizini sizin için yapıyoruz. Aylar sonra evimi satamıyorum, neden satılmadı sohbetlerini geride bırakıyoruz. Bir dairenin fiyatını piyasa şartları ve alıcılar belirler. Buna göre bölgenizde aynı emsale sahip satılmış daireler verilerle kontrol edilir. Mümkünse bu çalışmayı sizinle birlikte yapmak isteriz. Çevrenizde bir kaç yıldır satılmayan konutları da birlikte gözlemlemiş oluruz.

    Evim Dairem Kaç Para Eder konulu detaylı yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

    Konut ev değeri hesaplama tek başına hiç bir işe yaramıyor. Satışa gitmek için bir dizi entegre çalışmalarla desteklenmesi kesinlikle şart. Bunların bir kısmını şöyle açıklayabilirim:
  .En kısa sürede sonuç verecek etkili reklam ve tanıtım araçlarına sahibiz.
  .Satılık daireniz için müşteri kaçırmamak adına tüm hedef kitlelerin ve arama sorgularının belirlenmesini sağlıyoruz. Evinizi kimler satın alır bunu çok iyi biliyoruz.
  .Belirlenen kitlelere Sosyal medya, Google ve Web Sitelerimiz üzerinden sadece sizin ilanınız için profesyonel reklamlar başlatılır. 

  .Artık evinizi almak isteyenler sadece sizin ilanınızı internet dünyasında dolaştıkları her yerde görmeye başlarlar. Yeterince etkili değil mi sizce de.

  .Normalde bir ayda ulaşılan kitleye en fazla bir hafta içinde ulaşırız ve evin satıla bilirliğini test ederiz.
  .Daha önce ev almak için not bırakmış olan talep listemizden uygun olanlara evin tanıtımı yapılır.

    Mülk sahibi ile yapacağımız yetki sözleşmesi sonrasında pazarlama çalışmalarımız aynı gün başlar. Tüm çalışmaların optimizasyonu 3-4 gün içerisinde tamamlanır. Satış süresi tecrübelerimize göre ilk günlerden
itibaren bir kaç ay içerisinde her an gerçekleşebilir. Harika değil mi?

   Bize ulaşmanız tesadüf değildi. Siz bize nasıl ulaştınız, daha etkili bir şekilde satılık daireniz alıcılara ulaşacak. Kayseri'de evimi satamıyorumevimin değeri ne kadar veya evimi satmak istiyorum gibi düşünen sizlere yardımcı olmak istiyoruz.

  Kayseri satılık daire ilanları ve fiyatları için sayfamıza göz atabilirsiniz.

   Ev satışını şansa bırakmıyoruz. Sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız. KORUN EMLAK.

Kayseri Emlak üzerine yayınladığımız ilanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Facebook Sayfamız


Firmamızı : ev değeri hesaplama, konut değeri hesaplama, ev fiyatı belirleme, dairemi satmak istiyorum, evimi satıp ev almak istiyorum, daire fiyatı belirleme, evimi acil satmak istiyorum gibi konularda arayabilirsiniz. 

Diğer Haberler
Serçeönü Mah. Birkan Sokak Yalı Apt. NO:24/C Forum Kayseri Karşısı 38010 Kocasinan/Kayseri