Sektörden Haberler

Kayseri Emlak Evimi Satmak İstiyorum Korun Emlak
16 Kasım 2021 Salı

Kayseri Emlak Evimi Satmak İstiyorum


Evimi satmak istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Size bu konuda profesyonel hizmet vermeye hazırız. Bunun için ilk yapılması gereken evimin değeri ne kadar sorusuna doğru cevap bulabilmektir. Merak etmeyin, satışa gidinceye kadar her aşamada sizin yanınızda olacağız.

Not: Okumak için vaktiniz yoksa hemen yukarıdan telefon veya whatsapp ile iletişim kurabilirsiniz.

Hizmet bölgelerimiz: Kayseri Emlak, Talas Emlak, İldem Emlak, Erkilet Emlak, Belsin Emlak ve tüm merkez mahallelerde hizmet veriyoruz. Emlakçı arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Hemen iletişim kurmak isterseniz whatsapp iletişimi tıklayın ve evinize ait bilgileri iletin. İş yoğunluğumuza göre en kısa sürede evinizi kaça satabiliriz, konut alıcıları en yüksek hangi fiyatla evinize müşteri olur söyleyelim. Aylık 80 - 100 adet aralığında satılabilir daire fiyat analizi yapıyoruz ki bu noktada oldukça tecrübeliyiz. Bir çok mahallede Kayseri Ev Fiyatları verilerini güncel olarak tutuyoruz.

Ücretsiz satılabilir fiyat analizini sizin için yapıyoruz. Aylar sonra evimi satamıyorum, neden satılmadı sohbetlerini geride bıraktık. Bir dairenin fiyatını piyasa şartları ve alıcılar belirler. Buna göre bölgenizde aynı emsale sahip satılmış daireler verilerle kontrol edilir. Mümkünse bu çalışmayı sizinle birlikte yapmak isteriz.

Kayseri Emlak araştırması yapıyorsanız Korun Emlak'a ulaşın

Kayseri emlak firması olarak tecrübelerimize göre; konut değeri hesaplama tek başına hiç bir işe yaramıyor. Satışa gitmek için bir dizi entegre çalışmalarla desteklenmesi kesinlikle şart. Ev satışında neden Korun Emlak, bunların bir kısmını şöyle açıklayabiliriz:

- Satılabilir fiyat analizi

- Alıcı adaylarının tespiti

- Kaliteli görseller

- İlan Siteleri

- Afiş branda

- Sosyal medya reklamları

- Web reklamları

- En kısa sürede sonuç verecek etkili reklam ve tanıtım araçlarına sahibiz.
- Satılık daireniz için müşteri kaçırmamak adına tüm alıcı hedef kitleleri ve arama sorguları belirlenir. Evinizi kimler satın alır bunu çok iyi biliyoruz. Satılık daire ilanı resimleri, özellik açıklaması, ihtiyaç varsa videosu ile düzenlenerek sunum yapılacak şekilde optimize edilir.
- Belirlenen kitlelere sosyal medya ücretli, google ücretli, web sitemiz ve popüler ilan siteleri üzerinden sadece sizin ilanınız için profesyonel reklamlar başlatılır. Gerekli görüldüğünde afiş ve branda çalışmaları tamamlanır.
- Artık evinizi almak isteyenler sadece sizin ilanınızı internet dünyasında dolaştıkları her yerde görmeye başlarlar. Yeterince etkili değil mi sizce de.
- Normalde bir ayda ulaşılan kitleye en fazla bir hafta içinde ulaşırız ve evin satıla bilirliğini test ederiz.
- Daha önce ev almak için not bırakmış olan müşterilerimizden uygun olanlara evin tanıtımı yapılır.

 

Mülk sahibi ile yapacağımız yetki sözleşmesi sonrasında pazarlama çalışmalarımız aynı gün başlar. Tüm çalışmaların optimizasyonu 1-2 gün içerisinde tamamlanır. Satış süresi tecrübelerimize göre ilk günlerden itibaren bir kaç ay içerisinde her an gerçekleşebilir. Harika değil mi?

Evinizi satmak istiyorsanız aşağıdaki bilgileri bize whatsapp üzerinden ileterek Kayseri'deki evinizin fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz. Kayseri emlakçı ofisine, emlak danışmanına ihtiyaç duyarsanız ev satışı için profesyonel hizmet vermeye hazırız. 

Adı Soyadı

Telefon numarası

Tapu sahibi siz misiniz

Evin açık adresi 

Tapu fotokopisi veya resmi

Bina yaşı

Kaç katlının kaçıncı katı

Oda sayısı

Banyo sayısı

Kaç m²

Cephesi

Isınma sistemi

Mutfakta doğalgaz varmı

Şu anki durumu ( boş-mülk sahibi- kiracı)

Kiracı varsa kontrat süresi.

İçi yapılımı

Varsa yapılması gereken masrafları nelerdir

Varsa evin resimleri

Tapu üzerinde şerh varmı (ipotek haciz)

Satış süresi (3 veya 6 aylık bir süre uygun mu)

Siz ne kadar fiyata satmayı düşünüyorsunuz


Bize ulaşmanız tesadüf değildi. Siz bize nasıl ulaştınız, daha etkili bir şekilde satılık daireniz alıcılara ulaşacak. Kayseri'de evimi satamıyorumevimin değeri ne kadar veya evimi satmak istiyorum gibi düşünen sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazlasından yararlanmak için bizimle iletişim kurunuz.

Kayseri Emlakçılar Arasında Doğru Seçim

Kayseri emlakçılar arasında doğru fiyat tespiti ile hızlı satış yapan bir firmayız. Amacımız sizi konut satışında hedefinize ulaştırmak. Sizin için sürekli çalışıyoruz.

Sık karşılaştığımız hatalı ev sahibi düşüncelerinden bahsetmek istiyorum:

Web sitelerinde yayınlanan ilanların % 80 i satılabilir fiyatlarda bulunmuyor. Ev Sahipleri 6 ay ve daha fazla yayında kalan satılmayan yüksek fiyatlı ilanları baz alarak kendi ev fiyatlarına karar veriyorlar. Bir süre sonra daha çok emlak ofisine ilan bırakmak istiyor. Diğer taraftan kendisi ilan vermeye başlıyor derken stresli bir sürecin içinde bulunuyorlar.

Bir başka kitle ise satın alabileceği çok daha kaliteli ve yeni bir daireyi tespit ediyor. Kendi fiyatını yüksek tutarak az bir farkla o tespit ettiği evi almayı planlıyor. Ev almak isteyenler en az sizin kadar araştırmacı ve piyasaya hakimdir. Sizin yüksek fiyatlı evinizi almaktansa gidip sizin tespit ettiğiniz daha kaliteli ve yeni evi alıyorlar. Bu yüzden satılabilir fiyat analizi önem verdiğimiz ilk noktadır. Kayseri ev fiyatları bizim işimiz.

Ev satışını şansa bırakmıyoruz. Konut ilanları bizde çok fazla kalmıyor, çünkü satıyoruz.

Çalışma Bölgelerimiz: Kayseri Talas, Erkilet, İldem, Belsin dahil olmak üzere EMLAK EMLAKÇI EMLAKÇILAR için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kayseri merkez mahallelerinde emlak danışmanı olarak siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz

Sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız.

KORUN EMLAK

Hasan Atar


Kayseri satılık daire konut satış uzmanı Güncel İlanlarımız Burada.

Kayseri Emlak üzerine yayınladığımız ilanlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Facebook Sayfamız

Firmamızı : Talas Emlak, İldem Emlak, Erkilet Emlak, Belsin Emlak, ev değeri hesaplama, konut değeri hesaplama, ev fiyatı belirleme, dairemi satmak istiyorum, evimi satıp ev almak istiyorum, daire fiyatı belirleme, evimi acil satmak istiyorum, Emlakçı, Emlakçılar, Kayseri ev daire fiyatları gibi konularda arayabilirsiniz.

Not: Miras paylaşımları için fiyat tespiti vs. hiç bir çalışma yapmıyoruz.

Diğer Haberler
Serçeönü Mah. Birkan Sokak Yalı Apt. NO:24/C Forum Kayseri Karşısı 38010 Kocasinan/Kayseri