Evimi Satmak İstiyorum Evimin Değeri

Paylaş 
Bu ilan için henüz video eklenmedi.
 AÇIKLAMA

   Evimi Satmak İstiyorum

    Evimi satmak istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Size bu konuda profesyonel hizmet vermeye hazırız. Bunun için ilk yapılması gereken evimin değeri ne kadar sorusuna doğru cevap bulabilmektir. Merak etmeyin, satışa gidinceye kadar her aşamada sizin yanınızda olacağız. 

   Hemen iletişim kurmak isterseniz whatsapp iletişimi tıklayın ve evinize ait bilgileri iletin. İş yoğunluğumuza göre en kısa sürede evinizi kaça satabiliriz, konut alıcıları en yüksek hangi fiyatla evinize müşteri olur söyleyelim. Aylık 30 - 100 adet aralığında daire fiyat analizi yapıyoruz. Kayseri'de bir çok mahallenin fiyat verilerini güncel olarak tutuyoruz.

 Whatsapp iletişim  

           Ücretsiz satılabilir fiyat analizini sizin için yapıyoruz. Aylar sonra evimi satamıyorum, neden satılmadı sohbetlerini geride bırakıyoruz. Bir dairenin fiyatını piyasa şartları ve alıcılar belirler. Buna göre bölgenizde aynı emsale sahip satılmış daireler verilerle kontrol edilir. Mümkünse bu çalışmayı sizinle birlikte yapmak isteriz. 

    Kayseri emlak firması olarak tecrübelerimize göre; konut değeri hesaplama tek başına hiç bir işe yaramıyor. Satışa gitmek için bir dizi entegre çalışmalarla desteklenmesi kesinlikle şart. Bunların bir kısmını şöyle açıklayabiliriz:

  .En kısa sürede sonuç verecek etkili reklam ve tanıtım araçlarına sahibiz.

  .Satılık daireniz için müşteri kaçırmamak adına tüm hedef kitlelerin ve arama sorgularının belirlenmesini sağlıyoruz. Evinizi kimler satın alır bunu çok iyi biliyoruz.

  .Belirlenen kitlelere Sosyal medya, Google ve Web Sitelerimiz üzerinden sadece sizin ilanınız için profesyonel reklamlar başlatılır. 

  .Artık evinizi almak isteyenler sadece sizin ilanınızı internet dünyasında dolaştıkları her yerde görmeye başlarlar. Yeterince etkili değil mi sizce de.

  .Normalde bir ayda ulaşılan kitleye en fazla bir hafta içinde ulaşırız ve evin satıla bilirliğini test ederiz. 

  .Daha önce ev almak için not bırakmış olan müşterilerimizden uygun olanlara evin tanıtımı yapılır.

    Mülk sahibi ile yapacağımız yetki sözleşmesi sonrasında pazarlama çalışmalarımız aynı gün başlar. Tüm çalışmaların optimizasyonu 1-2 gün içerisinde tamamlanır. Satış süresi tecrübelerimize göre ilk günlerden
itibaren bir kaç ay içerisinde her an gerçekleşebilir. Harika değil mi?

   Bize ulaşmanız tesadüf değildi. Siz bize nasıl ulaştınız, daha etkili bir şekilde satılık daireniz alıcılara ulaşacak. Kayseri'de evimi satamıyorum, evimin değeri ne kadar veya evimi satmak istiyorum gibi düşünen sizlere yardımcı olmak istiyoruz.  

  Sık karşılaştığımız hatalı ev sahibi düşüncelerinden bahsetmek istiyorum:

  Web sitelerinde yayınlanan ilanların % 80 i satılabilir fiyatlarda bulunmuyor. Ev Sahipleri 6 ay ve daha fazla yayında kalan satılmayan yüksek fiyatlı ilanları baz alarak kendi ev fiyatlarına karar veriyorlar. Bir süre sonra daha çok emlak ofisine ilan bırakmak istiyor. Diğer taraftan kendisi ilan vermeye başlıyor derken stresli bir sürecin içinde bulunuyorlar.

  Bir başka kitle ise satın alabileceği çok daha kaliteli ve yeni bir daireyi tespit ediyor. Kendi fiyatını yüksek tutarak az bir farkla o tespit ettiği evi almayı planlıyor. Ev almak isteyenler en az sizin kadar araştırmacı ve piyasaya hakimdir. Sizin yüksek fiyatlı evinizi almaktansa gidip sizin tespit ettiğiniz daha kaliteli ve yeni evi alıyorlar. Bu yüzden satılabilir fiyat bölümü önem verdiğimiz ilk noktadır. 

  Ev satışını şansa bırakmıyoruz. Konut ilanları bizde çok fazla kalmıyor, çünkü satıyoruz.

  Sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız. KORUN EMLAK.

  Kayseri satılık daire konut satış uzmanı  Güncel İlanlarımız Burada. 

Kayseri Emlak üzerine yayınladığımız ilanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Facebook Sayfamız


Firmamızı : ev değeri hesaplama, konut değeri hesaplama, ev fiyatı belirleme, dairemi satmak istiyorum, evimi satıp ev almak istiyorum, daire fiyatı belirleme, evimi acil satmak istiyorum gibi konularda arayabilirsiniz. 

Not: Miras paylaşımları için fiyat tespiti yapmıyoruz.

        

Kayseri'de Evimi Satmak İstiyorum Satamıyorum Ev Değeri Hesaplama veya Evimin Değeri Ne Kadar Diye Düşünmeyin. Tüm Bu Konularda Kayseri Korun Emlak Olarak Yanınızdayız.

1  TL   para
  Hasan Atar
İlan No
1
Emlak Durumu
Satılık
İl
Kayseri
İlçe
Kocasinan
Mahalle
Sahabiye mah.
Metrekare
180
Emlağın Durumu
Sıfır
Tapu Durumu
Kat Mülkiyetli Tapu
En Son Gezdiklerim
Evimi Satmak İstiyorum Evimin Değeri
1  TL   para
Örnek: 90 538 456 85 85  Whatsapp'a Gönder
 İlan Yorumları
Yorum gönderebilirsiniz

İsim Soyisim
Email
İlanla ilgili yorumunuz
 Benzer İlanlar
Serçeönü Mah. Birkan Sokak Yalı Apt. NO:24/C Forum Kayseri Karşısı 38010 Kocasinan/Kayseri