Kayseri Satılık Daire Nakite Çevrilir

Paylaş 
Bu ilan için henüz video eklenmedi.
 AÇIKLAMA

Kayseri Genelinde Satılık Daireleriniz Aynı Gün İçinde Nakite Çevrilir

   Uygun Fiyatlı Mülkler İçin nakit gayrimenkul alanlar ve yatırımcı kitlemiz var. Gayrimenkul ekspertiz çalışması yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa sürede satın alınacak fiyat İletilir. Kabul edilirse evi nakite çevirme işlemine geçilir.

  Değerli müşterimiz bir emlağı anında nakite çevirmek için gelen yatırımcı teklifleri çoğunlukla %30 ile %50 gibi aşağı fiyatlar olmaktadır. Dairenizi ucuz fiyatlara satacak şekilde şartlarınız oluşmamış ise asla tercih etmeyiniz. 

  Size tavsiyemiz konutlarda 3 ay, arsa ve arazilerde 6 ay gibi süre belirleyerek doğru fiyatla satış sürecini başlatmanız olacak. Bu noktada başkaları ile fiyat yarışına girmeyiniz. Mülkü satılık olmayan komşunuz veya çevrenizin fikirleri size çok zaman kaybettirir. 

  Bir mülkün fiyatını piyasa şartları ve alıcılar belirler. 

  Sizin için mülkünüzün satılabilir fiyatını tespit ederiz. Doğru fiyat tespiti ile size zaman kazandırır, aylar sonra neden satılmadı sohbetini yapmayız. Özellikle konut satışı için etkili reklam, tanıtım ve pazarlama araçlarına sahibiz. Kabul ederseniz makul sürede mülkünüzün satışını başarırız.

 Bize ulaşmanız tesadüf değildi. Aynı şekilde bölgenizdeki konut alıcılarına da ulaşıyoruz. Mülkünüzü daha etkili bir şekilde alacak olan kitlelere sunarak sizi en kısa sürede hedefinize ulaştırırız.

Kısa Sürede Evinimi satmak istiyorum diyorsanız lütfen tıklayın, dairenizi makul olan en kısa sürede satalım.

Whatsapp iletişim


Kayseri Genelinde Merkez Tüm Mahallelerde Acil Satılık Daireler, Satılık Arsalar, Emlaklar Nakite Çevrilir, Nakit Daire Ev Alan Emlakçı Kayseri, Ev Anında Nakite  Çevirme, Ayrıca Gayrimenkul Nakit Para Olarak Satılık Ev Alan Hazır Yatırımcı Müşterilerimiz Bulunmakta.

Kayseri Genelinde Merkez Tüm Mahallelerde Acil Satılık Daireler Arsalar Emlaklar Nakite Çevrilir, Nakit Daire Ev Alan Yerler Emlakçı Kayseri, Ev Anında Nakite Çevirme, Ayrıca Gayrimenkul Nakit Para Olarak Satılık Ev Alan Hazır Yatırımcı Müşterilerimiz Var

1  TL   para
  Hasan Atar
İlan No
0
Emlak Durumu
Satılık
İl
Kayseri
İlçe
Melikgazi
Mahalle
Yıldırımbeyazıt mah.
Metrekare
200
Emlağın Durumu
Sıfır
Kullanım Durumu
Boş
Tapu Durumu
Kat Mülkiyetli Tapu
Oda
3+1
En Son Gezdiklerim
Kayseri Satılık Daire Nakite Çevrilir
1  TL   para
Örnek: 90 538 456 85 85  Whatsapp'a Gönder
 İlan Yorumları
Yorum gönderebilirsiniz

İsim Soyisim
Email
İlanla ilgili yorumunuz
 Benzer İlanlar
Serçeönü Mah. Birkan Sokak Yalı Apt. NO:24/C Forum Kayseri Karşısı 38010 Kocasinan/Kayseri